Книжкові виставки
                                                                                                                                                                    


Книжкові виставки шкільної бібліотеки
Краматорської ЗОШ№8 

Віртуальна книжкова виставка до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського
У світі добра й краси 
"Збережемо світ, в якому живемо"

Природа не визнає жартів; вона завжди
правдива, завжди серйозна, завжди сурова;
вона завжди права, а всі помилки йдуть від людей.
                                               Йоган Вольфгант ГетеГрущинська І.В. Сторінками Червоної книги України: Зникаючи рослини: Довідник учня. – К.: Освіта,2004. –.95с
            Довідник м істить відомості про понад 100 зникаючих рослин,які зберігає на своїх сторінках Червона книга України. Ця книжка допоже дитині полюбити природу і науку про неї, усвідомити, що зелене диво Землі – рослини- у небезпеці і, якщо їх не охороняти, багато які з них можуть зникнути

  Давидов А.І. Знай, любити, бережи: Науково-художня книжка. Для серед.шкільного віку/Худож. О.М.Зенич, О.О. Міхнушов.- К.:Веселка,1985.- 159с.,іл.
            У книжці розповідається про види рослин, які сьогодні рідко зустрічаються на території україни і занесені до Червоної книги України.


Природа. Екологія: Енциклопедія: Для дітей серед. шк. віку / Авт. - упорядник А.А.Ходоренко. – Харків:Фоліо,2008.-315 с. іл. (серія «Дитяча енциклопедія»).

По страницам Красной книги  г. Краматорска  (Животниый мир). Справочник – путеводитель, г. Краматорск,2010. – 104 с.
Справочник «По страницам Красной книги города Краматорска». Рассказывает о редких видах животных,  встречающихся на территории нашего города.
Остапенко В.М. По страницам Красной книги. Растительный мир (город Краматорск)/ В.М.Остапко, С.А.Приходько, В.А.Зеленская. – Краматорск,2012. – 116с.
Книга содержит очерки о включенных в Красную книгу Донецкой области растениях, которые встречаются на территории Краматорского горсовета. Каждый очерк проиллюстрирован оригинальной фотографией, содержит информацию об особенностях вида, его распространении в мире, на территории Украины, в Донецкой области  и на территории Краматорска, причинах редкости, хозяйственном значении, охране. Представленные материалы направлены на формирование экологического сознания населения. Книга рассчитана на широкий круг читателей.  


До книжкової виставки  включено кращу  літературу, яка є у фонді нашої шкільної бібліотеки, про багатство і красу рідної природи, про необхідність її збереження для майбутніх поколінь.
Сподіваюсь, що ці видання допоможуть вам краще пізнати рідну природу, стати її надійними захисниками,  вірними  друзями й помічники.
Любіть природу, будьте з нею уважними, і вона віддячить вам!
                                                                                                                                                                    Комментариев нет:

Отправить комментарий