Нові надходженняФонди шкільної  бібліотеки поповнилися книгами українських авторів.

Запрошуємо Вас до читання
 
 Яценко Ю., Міронова В. Політ в'язня. – Харків:Фоліо, 2019. – 188с.,іл..
    Навесні 2014 року львівський студент Юрій Яценко став українським політв’язнем у Російській Федерації за сфабрикованими звинуваченнями, опинився випадковим заручником російсько-української війни. Його залякували, катували, примушували свідчити проти близьких і проти власної країни, його намагалися підкупити і завербувати для співпраці. Юрій гідно витримав усі тортури, і врешті-решт зміг у боротьбі один на один зі страшною машиною російської катівні вийти переможцем.
Вовк І На щиті. Спогади родин загиблих воїнів. Дебальцево. - Харків: Фоліо,2020. – (Хроніка).
    Третя книга тритомника — оповіді про оборонців Дебальцевого, загиблих спекотного літа 2014-го і у найтяжчі  зимові місяці 2015-го; про непохитних вояків Світлодарської дуги, про героїв Авдіївки, Зайцевого й Мар’їнки, що пролили свою кров на точках «нуль».  Вояки оживають у спогадах матерів і батьків, братів і сестер, дружин і дітей, щоб ми не змарнували історичного шансу незалежності.

У виданні використані фотоматеріали з родинних архівів.

 
Вовк І На щиті. Спогади родин загиблих воїнів. Донецький аеропорт. – Харків:Фоліо,2020. – 572с.:іл.. – (Хроніка).

. Друга книга тритомника — про загиблих у «котлі» Цвітних Пісків (цей епізод війни чомусь лишився непоміченим), про розстріляну Луганщину під містом промовистого імені — Щастя, про донецький форпост  — ДАП, що у свідомості громадян постає «символом», за який  полягли герої-кіборги, полонені й розстріляні після тортур.

У виданні використані фотоматеріали з родинних архівів.

Вовк І На щиті. Спогади родин загиблих воїнів. Іловайськ. - Харків: Фоліо,2020. – (Хроніка).

Перша частина тритомника «На щиті» відтворює в оповідях становлення українського війська в умовах ворожого вторгнення й сепаратистського руху. Імена перших загиблих під «Градами», у літаку чи у гелікоптері, «на броні» чи «на розтяжках», на кургані Савур-могила, в Луганському аеропорту чи в підступному «зеленому коридорі» Іловайська вже належать новітній історії.

 У виданні використані фотоматеріали з родинних архівів.

Іванюк Олег Воїни та війни україни. – ТОВ «Балтія – Друк»,2018 – 49с.:іл.

            У цій книжці є 10 історій про битви, у яких воювали українці – від битви на Синіх Водах 1362 року до боїв за Донецький аеропорт у 2014-2015 роках.

Читачі познайомляться не лише з історією України, але й краще зрозуміють сучасний склад українських збройних сил, їх оснащення. Знайдуть рядки з літописів, розповіді живих свідків, патріотичні пісні та познайомляться з фрегатом «Гетьман Сагайдачний».

Пам`ять жива: 
Історико-краєзнавче видання. - Вид. 2-е. - Винниця:ТОВ"ТВОРИ",2018.- 192 с.

    У книзі відображено бібографії воїнів. які загинули під час визволення міста Слов`янська та району, а також проведення АТО у 2014-2017.
    Ця книга є однією із форм вшанування пам`яті. Це - літопис пам`яті солдатів, літопис про звитяжців українського духу.
        Для учнів, педагогів та вихователів.
  Стадник О.Г. Усе, що потрібно знати про чудеса світу.–Х.: «Ранок»,2011- 112 с.:іл.(Серія «Ілюстрована енциклопедія школяра».)
          Серед видатних творінь різних цивілізацій є такі, що донині викликають захоплення своєю художньою досконалістю. Єгипетьські піраміди, висячі сади Семіраміди, храм Ертеміди в Ефесі… Про ці та інші чудові споруди, які часто називають чудесами світу, і розповідає енциклопедія. Чудові іюстрації  допоможуть наочно побачити унікальні досягнення, які дивували і захоплювали людей від часів давнини й до наших днів.
            Для дітей середнього шкільного віку.
Стадник О.Г. Усе, що потрібно знати про країни світу.–Х.:  «Ранок»,2012. -  112 с.:іл. (Серія «Ілюстрована енциклопедія школяра».)
            Якщо ви любите подорожі й бажаєте знати якомога більше про країни світу і народи які їх населяють, то ця енциклопедія – для вас! Вона містить відомості про всі країни світу: їх державний устрій, географічне положення, площу, рельєф, клімат, тваринний і рослинний світ,населення та економіку.
Для дітей середнього шкільного віку.


Вклоняємось доземно українському солдату . /К.: Народна армія, 2015.- 196с. : іл.

Це      друге     видання     нарисів    та     замальовок   військових  журналістів   про   захисників   України,   які   героїчно і мужньо боронять рідну землю.  Окрім   невигаданих   історій,   до  книги  увійшли  списки  військовослужбовців, удостоєних високих державних нагород, а також вірші та малюнки, якими підтримують хлопців  на  передовій  українці.Нестайко В.З.  Пригоди Журавлика: Казкова повість /Худож. О. Чичик.- К.: Компанія ОСМА,2015.- 96с.: іл.
            Хто сказав,що Журавлик неодмінно мусить журитися? Наш Журавлик з цим катигорично незгоден,адже народився вельми життєрадісним. Ця риса характеру допоможе пташеняті у великому місті, куди він вирушає, щоб визволити друга. І тут починаються справжгні пригоди!
            Для дітей молодшого шкільного віку. Нестайко В.З. Олексій, Веселесик і Жар-Птиця; Казка про Жар-Птицю , про братів-чарівників, про Веселицю Прекрасну та її сестер: Казкові повісті /Худож. О. Чичик.- К.: Країна Мрій, 2015. –96 с.:іл.
            Що воно за істота така -  Жар-Птиця? Жар-Птицю всі знають, всі читали казки про її неймовірну красу. А от вередливий Лесик шукає Жар-Птицю, щоб урятувати ляльку Гальку, а семеро братів-чаклунів намагаються визволити із полону цю диво-пташку.
            Для дітей молодшого шкільного віку.


Нестайко В.З.  В Країні Сонячних Зайчиків: Казкова повість /Худож. О.Воронкова. – К.: Країна Мрій, 2015. – 112 с.:іл.
            Щасливу країну Ластовинію загарбали лихі мешканці Хуліганії. Усі діти Ластовинії змушені переховуватися у дрімучому тропічному лісі. Сміливий дев'ятирічний хлопчик Веснянка раптом потрапляє у дивну країну Сонячних Зайчиків.
Для дітей молодшого шкільного віку.

Прохасько Мар'яна, Прохасько Тарас Куди зникло море/Худож. Маряна Прохасько. – Видавництво Старого Лева, Львів. – 2015.- 88с.: іл.
       Велика родина кротів зібралася в далекі краї – туди де тепло і росте виноград, з якого на зиму можна заготувати  багато поживних родзинок. Удома, в Буковому лісі, залишилися Муркавка, Повз і Мартіна. Але дітям нелячно самим, бо ж у них є друзі –бобреня Загата, білки Жужіка та Іржіка, - з якими кожен день сповнений несподіванок і пригод. 

 Прохасько Мар'яна, Прохасько Тарас Хто зробить сніг /Худож. Маряна Прохасько. – Видавництво Старого Лева, Львів. – 2015.- 72с.: іл. 
        Казка по родину кротів та їх тринадцять кротенят, про дружбу та взаємодопомогу, про турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг…
       Для дітей молодшого шкільного віку.

Комментариев нет:

Отправить комментарий