Посібники серії "Шкільна бібліотека"


Нові книги для учнів 5-6 класів
серії «Шкільна бібліотека»
Автор
Назва
Кількість
Морщавка Ю.О.                                                                  
Антологiя. Казка в шкiльному курсi лiтератури. Шкiльна бiблiотека для 5-6 класiв ЗЗСО                                    
25
Чумарна М.I.                                                                   
Антологiя. Фольклор, мiфи i легенди народiв свiту в шкiльному курсi лiтератури. Шкiльна бiблiотека для 5-6 класiв ЗЗСО    
25
Калiберда М.С.,    Панов В.В.   
Захопливий свiт бiологii. Шкiльна бiблiотека для 5-6 класiв ЗЗСО                                                        
25
Овчарук О.В., Пужайчереда Л.М.                                                  
Основи споживчих знань. Споживча етика. Шкiльна бiблiотека для 5-6 класiв ЗЗСО                                          
25
Нiколенко О.М., Мацевко-БекерськаЛ.В.                                          
Сучасна художня лiтература. Шкiльна бiблiотека для 5-6 класiв ЗЗСО                                                       
25
Гiльберт Т.Г.,            Лис Ю.В.,           Совенко В.В.                                            
Унiкальнi сторiнки географii. Визначнi географiчнi вiдкриття. Шкiльна бiблiотека для 5-6 класiв ЗЗСО                     
25
Бандровський О.Г.                                                              
Цiкавi факти з iсторii давнiх часiв. Шкiльна бiблiотека для 5-6 класiв ЗЗСО                                             
25
Книги серії "Шкільна бібліотека" для учнів 5-9 класів


 

 https://lib.imzo.gov.ua/posbniki-ser-shklna-bbloteka/

«Перший український король» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Васильків І.Д., Паршин І.Л., Островський В.В.)

Посібник містить додатковий пізнавальний матеріал до уроків історії в 7 класі. Він стане в пригоді тим, хто хоче дізнатися більше про життя і діяльність короля Данила, навчитися зіставляти різні види історичних джерел і трактування подій.

Книжка орієнтована на учнівство 7 класу ЗЗСО, а також усіх, хто цікавиться історією.

«Антологія. Пригоди й подорожі в шкільному курсі літератури» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 класу закладів загальної середньої освіти (упор. Богданець-Білоскаленко Н.І., Фідкевич О.Л.) 

 Посібник містить твори класиків української, зарубіжної та літератур національних меншин України. Важливим  завданням посібника є розвиток читацької компетентності учнів , що реалізується  за допомогою системи запитань і завдань до тексту.

Посібник адресовано учням 7 класу.


«Величні собори України епохи Середньовіччя» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Секиринський Д.О.) 

З цікавих і захопливих нарисів учні 7 класів дізнаються про архітектурні пам'ятки Русі-України періоду середніх віків та про відомих історичних осіб, з чиїми іменами пов'язана доля середньовічних храмів.

Книжка адресована учням 7 класу та всім хто цікавиться історією.

«Україна дивує!» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти (авт. Удовік С.Л.)

У цій книжці розповідається про 100 кращіх куточків України, визначні пам'ятки архітектури та природи, їх історію. Нариси чудово ілюструють дивовижне розмаїття України та яскраво описують її історію від сивої давнини до сьогодення. Книжка заохочує до більш детального вивчення історії України.


«Математика навколо нас» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти (авт. Бєлова Л.П., Корнієнко М.М., Полякова Л.Ю.) 

Видання покликане допомогти читачеві поглянути уважно навкруги, зрозуміти, що математика дійсно навколо нас. У посібнику запропоновано логічні задачі, математичні ігри й фокуси, подано необхідні теоретичні відомості, наведено цікаві факти з історії математики.

 «Правління князів: походи й реформи» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Васильків І.Д., Паршин І.Л., Басюк О.Я., Костікова М.І., Островський В.В.) 

 Посібник містить додатковий пізнавальний матеріал до уроків історії у 7 класі. Стане в пригоді тим, хто хоче дізнатися більше про життя та діяльність князів Русі-України.

Книга орієнтована на учнів 7 класів ЗЗСО а також усіх, хто цікавиться історією.

«Основи споживчих знань. Обираємо культуру здорового спойживання» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Криховець-Хом'як, Сампара О.В., Чарторинська Л.І., Миколів І.М.) 

 Головною рисою сучасної цивілізації є масове споживацтво, яке має згубні наслідки для здоров'я людини та збереження природи. У посібнику запропоновано шляхи, як зменшити його. У ньому викладено основи споживчих знань.

Для учнів 7 класів, вчителів курсу «Основи споживчих знань».


«Фізичні явища навколо нас» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Годована Н.Б., Кравець Т.А.) 

Посібник у захопливій формі знайомить із фізичними явищами та законами. Пропоновані досліди обов'язково зацікавлять кожного, хто хоче пізнати світ навколо себе.

Для учнів 7 класів та вчтелів фізики.

 «Економіка і я» посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Длугопольський О.В., Вірковська А.А.)

Посібник містить теоретичні й прикладні матеріали, які розкривають суть економічних явищ і процесів на різних рівнях економічних досліджень, узагальнюють проблемні аспекти розвитку економіки ХХІ століття.

Посібник адресовано учням 7 класу.

Заморока А. Тварини лікують: посібник серії «Шкільна бібліотека» для 7 класу закладів загальної середньої освіти / Заморока А. М., Драгулян М. В. — Харків: Соняшник, 2020. — 224 с., іл. 

Як тварини допомагають у лікуванні й реабілітації після хвороб і травм? Що корисного для медицини можуть запропонувати плоскі хробаки, павуки чи жаби? Відповіді на ці та подібні запитання містяться в посібнику. А також у ньому багато цікавих досліджень — спостережень, експериментів, експедицій, що допоможуть краще зрозуміти особливості будови, поведінки та співіснування тварин у живій природі. І всі вони можуть бути реалізовані в побутових умовах і не потребують складного наукового обладнання. Книга призначена для учнів 7 класу  в якості додаткового джерела інформації та цікавих досліджень тварин.

https://lib.imzo.gov.ua/wa-data/public/site/books2/Schkilna-biblioteka-2020/Tvaryny-likuyut-Zamoroka-Dragulyan.pdf

Сучасна література рідного краю: посібник серїі «Шкільна бібліотека» для 5–7 класів закладів загальної середньої освіти / упор. Морщавка Ю. О. — Харків: Соняшник, 2020. — 336 с., іл. 
Посібник «Сучасна література рідного краю» серії «Шкільна бібліотека» для 5–7класів закладів загальної середньої освіти охоплює навчальний матеріал, передбачений навчальною програмою в шкільному курсі української літератури. Структура посібника має певну послідовність у розміщенні художніх творів — від фольклору до літературних творів (епічних, ліричних) — для кожного регіону України. Анкета «Цікаві факти...», яку можна відкрити за допомогою QR-кодів, розміщених поруч із прізвищами письменників, розкриває цікаві факти з життя авторів, а компетентнісні запитання після кожного блоку творів допомагають учнівству поглибити та перевірити свої знання сучасного літературного процесу в Україні. Посібник може використовуватись під час вивчення літератури, культури та фольклору України на уроках та в позаурочний час у закладах загальної середньої освіти.

https://lib.imzo.gov.ua/wa-data/public/site/books2/Schkilna-biblioteka-2020/Suchasna-literatura-ridnogo-krayu-Sonyashnyk.pdf

Терещенко А.І. Мистецтво в нвшому житті: діалог традицій і новатрства: посібник для 7-го кл. закладів середньої освіти./Терещенко А..- Київ: .- Генеза, 2020. - 96с. іл. - (серія «Шкільна бібліотека»).
Ця книжка розповість вам про цікавий світ мистецтва. Допоможе вам  зануритися   в цей цікавий і захопливий світ. Ви дізнаєтеся, як сучасні митці, використовуючи традиційні види декоративно-ужиткової творчості, роблять наше життя та довкілля красивим, модним і сучасним. А ще ця книжка занурить вас у надзвичайно цікавий світ дизайну, сучасної музики і нових мистецьких явищ, що оточують нас щодня. Тож рущаймо в цікаву подорож світом мистецтва, що оточує нас.  

https://lib.imzo.gov.ua/wa-data/public/site/books2/Schkilna-biblioteka-2020/Mystetstvo-v-nashomu-zhytti-7-klas-Tereshchenko.pdf 

Антологія. Фантастика й реальність у шкільному курсі літератури : посіб. серії «Шкільна бібліотека» для 7 кл. закл. заг. серед. освіти / уклад. :  Качак Т.,  Тебешевська О..— Київ : ВЦ «Академія», 2020.  

Антологія «Фантастика й реальність у шкільному курсі літератури» — чарівна нагода проникнути у твори, які запрошують у неймовірний світ, відчути, наскільки описане співзвучне із власним баченням майбутнього й реаліями життя «тут і тепер». Це нагода поспілкуватися з охоронцями таємниць, воїнами світла, повелителями дивовижних країн, відвідати Місто Тіней і Королівство Золотих Веж... 

https://lib.imzo.gov.ua/wa-data/public/site/books2/Schkilna-biblioteka-2020/Antologia-Fantastyka-realnist-7kl.pdf

 
Івасюк О. Сучасна художня література: посібник для 7 класу закладів загальної середньої освіти. Чернівці: «Букрек», 2020. 208 с.: іл. (Серія «Шкільна бібліотека»)

Пропонована хрестоматія сучасної літератури містить твори, авторів української, зарубіжної та літератури національних спільнот. Ці  твори входять до списку позакласного читання для 7-го класу. 

https://lib.imzo.gov.ua/posbniki-ser-shklna-bbloteka/suchasna-khudozhnya-lteratura-posbnik-ser-shklna-bbloteka-dlya-7-klasu-zakladv-zagalno-seredno-osvti/

Комментариев нет:

Отправить комментарий