Електронні бібліотеки України

Дитяча публічна онлайн-бібліотека “Читанка”

Дитяча публічна онлайн-бібліотека "Читанка" спеціалізується на україномовних ілюстрованих книжках.
Щоб знайти потрібну книжку варто скористатися авторським, алфавітним або систематичним каталогом. В перших двух розділах книжки розташовані за автором чи найменуванням, а в другому вони згруповані по наступних розділах: “Зарубіжні”, “Українські”, “Дитячі”, “Пізнавальні”, “Повість”, “Оповідання”, “Казки”, “П`єси”, “Віршовані твори”, “Гумор”, “Журнали”, “Підручники” і т.д.

 Бібліотека української літератури “УкрЛіб”
Онлайн-бібліотека УкрЛіб найбільша електронна бібліотека української літератури. У бібліотеці є кілька основних розділів, це “Українська література”, “Світова література”, “Навчання”, “Літературознавство” та “Матеріали російською”. У свою чергу літературні розділи мають підрозділи “Сучасна література”, “Народна творчість”, “Біографії” та “Критичні статті
На ресурсі Libruk зібрано різні за жанром твори українських письменників-класиків та сучасних авторів. Всі книжки поділені на два великих розділи - українська література та світові бестселери. 

Електронна бібліотека “Українська література”

Електронна бібліотека “Українська література” оріентована на студентів, школярів та  інших читачів. На цьому ресурсі є можливість отримати вільний доступ до кращих творів класичної української літератури, з якими зазвичай починають знайомство ще в школі.
Всі книжки електронної бібліотеки “Українська література” можна читати прямо на сайті, або завантажити в один клік в форматах DOCX, FB2, PDF, DJVU для читання на мобільному телефоні, планшеті або електронній книзі.

 Електронна бібліотека Національної бібліотеки України для дітей

«Дерево казок» - читати та слухати казки (аудіо) різних народів

Казки для дітей українською мовою 

Нариси Історії України 

Комментариев нет:

Отправить комментарий