06.12.2021

День Збройних сил України

6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Встановлене воно постановою Верховної Ради України 1993 року.

Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. На сьогодні Збройні сили України складаються зі сухопутних, повітряних і військово-морських військ.

Історія української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у кривавих війнах та конфліктах від Київської Русі і до нашого часу.

З нагоди свята в  бібліотеці  предсталена   книжкова виставка ,  яка присвячена мужнім захисникам Батьківщини.РАДИМО ПРОЧИТАТИ: 

Іванюк Олег Воїни та війни україни. – ТОВ «Балтія – Друк»,2018 – 49с.:іл.

У цій книжці є 10 історій про битви, у яких воювали українці – від битви на Синіх Водах 1362 року до боїв за Донецький аеропорт у 2014-2015 роках.

Читачі познайомляться не лише з історією України, але й краще зрозуміють сучасний склад українських збройних сил, їх оснащення. Знайдуть рядки з літописів, розповіді живих свідків, патріотичні пісні та познайомляться з фрегатом «Гетьман Сагайдачний».

Комментариев нет:

Отправить комментарий